Tak to ja
Po długich namowach moich przyjaciółek postanowiłam stworzyć bloga o moich ulubionych stylach.Ale to później.Opowiem wam troszeczkę o sobie.
Jestem 13 letnią brunetką,o ciemnych i błyszczących oczach.Mieszkam na pięknym i ciepłym pomorzu.Kocham rysować i śpiewać.Moją pasją jest jednak moda i muzyka.Moim największym marzeniem jest zostać piosenkarką lub fotoreporterką.Lubić,lubię styl ombre i DIY są to moje ulubione style.Mój naj kolorek to pastelowy róż.
No i to mniej więcej ja.Możliwe że pojawi się też kolejna redaktorka może wam znana z blogu o stardoll moja koleżanka Zuzia.